Prinses Clementinaplein 2 / 0101, 8400 Oostende
Huurprijs:
€ 1 250 /maand
Omschrijving
OOSTENDE - APPARTEMENT MET PARKZICHT
🏡 Te huur – Volledig gerenoveerd appartement met open zicht
Dit lichtrijke appartement is gelegen op de eerste verdieping (lift) en geniet van een panoramisch zicht op een parkzone. Ingerichte keuken en moderne badkamer. Centrale ligging nabij winkels en openbaar vervoer.
Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kasten. Ook de woonkamer is voorzien van praktische ingemaakte kasten, wat zorgt voor extra bergruimte.
De volledig ingerichte keuken biedt alle comfort. Balkon. Verder is er een aparte wasplaats met ingebouwde wasmachine en droogkast.
De badkamer is uitgerust met een moderne instapdouche.
De ligging is bijzonder gunstig: in de onmiddellijke nabijheid van openbaar vervoer en buurtwinkels.
Lasten en kosten gemene delen :90 euro/maand
Troeven:
Volledig gerenoveerd
Open zicht op parkzone
2 slaapkamers
Ingemaakte kasten aanwezig
Volledig ingerichte keuken
Instapdouche
Inbouw wasmachine en droogkast
Energiezuinig (EPC: label B)
Individuele centrale verwarming op aardgas
Centrale ligging
💼 Het appartement is beschikbaar vanaf 01/04/2026.
ℹ️ Extra info:
1 appartement per verdiep
individueel verbruik W-G-E
Mogelijkheid tot het huren van een garage op wandelafstand
📞 Interesse?
Voor meer informatie of een bezoek op afspraak:
🏢 Immobiliën Brouckaert
☎️ 059 80 85 02 - danny@brouckaert.be - www.brouckaert.be
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Prinses Clementinaplein 2/0101 Oostende |
| Referentie: | 20260323_Pr Clementinaplein |
| Huurprijs: | € 1.250/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad, Vrij uitzicht, In woonwijk, Aan park, Open ligging |
| Bewoonbare opp.: | 127 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1965 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Elektrische boiler |
| Lift: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20260115-0003766315-RES-1 |
| EPC Index: | 199,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 15/01/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in