Maurits Sabbestraat 1 / 0302, 8400 Oostende
Huurprijs:
€ 720 /maand
Omschrijving
HOEKAPPARTEMENT MET VRIJ UITZICHT
🏡 Lichtrijk hoekappartement te huur in Oostende – wijk Sint-Jan
Rustig gelegen 2-slaapkamerappartement op de 3e verdieping in een kleinschalig gebouw zonder lift. Dankzij de hoekligging geniet je van veel licht en open zicht.
✨ Indeling
• Woonkamer met veel licht
• Deels ingerichte keuken
• Badkamer met ligbad + aansluiting wasmachine/droogkast
• Apart toilet
• Berging
• 2 slaapkamers
🚲 Fietsenberging aanwezig op GLVL
🚗 Mogelijkheid tot het huren van een garage in het gebouw à 100 EUR/maand
💰 Gemeenschappelijke lasten en kosten: €48 / maand
📅 Beschikbaar vanaf 1 juni 2026
👤 Gezocht: rustig huurdersprofiel – bij voorkeur niet-rokers – geen huisdieren.
👀 Bezoeken mits voorafgaandelijke afspraak
Ma & di tot 15u
Do & vrij vanaf 18u30
Za: te bespreken
📞 059 808 502
📧 danny@brouckaert.be
🌐 www.brouckaert.be
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Maurits Sabbestraat 1/0302 Oostende |
| Referentie: | 20260410/3ev/ bus 0302 / hoekapp |
| Huurprijs: | € 720/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Berging: | 1 m² |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Sanitair: | ligbad, lavabo, aansluiting wasmachine |
| Verwarming: | Individueel, Warmtepomp, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Individueel, Elektrische boiler - opgesteld in de berging |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20210630-0002435478-RES-1 |
| EPC Index: | 192,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 17/03/2033 |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in