Eendrachtstraat 81 / 0202, 8400 Oostende
Huurprijs:
⬠775 /maand
Omschrijving
OOSTENDE NABIJ SINT-JAN
TE HUUR wijk Sint-Jan
📍 Oostende ā Stene / Mariakerke
🏡 Goed gelegen appartement +/- 90m2 groot
Rustig gelegen - 2 slaapkamers - 2e verdieping - geen lift.
⨠Indeling
⢠Inkomhal
⢠Woonkamer met open ingerichte keuken - kleine balkon
⢠Badkamer met ligbad, sanitair meubel - toilet
⢠berging met plaats voor aansluiting wasmachine/droogkast
⢠2 slaapkamers
⨠Troeven van het appartement
⢠Energielabel B
⢠Vlotte bereikbaarheid van buurtwinkel en openbaar vervoer
🚲 Fietsenberging aanwezig op GLVL
💰 Gemeenschappelijke lasten en kosten: X
📅 Eventueel mits afspraak beschikbaar vanaf 15 mei 2026
👤 Gezocht: rustig huurdersprofiel ā bij voorkeur niet-rokers ā geen huisdieren.
👀 Bezoeken :
Mits afspraak te bezichtiging vanaf 01 mei 2026
📞 059 808 502
📧 danny@brouckaert.be
🌐 www.brouckaert.be
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Eendrachtstraat 81/0202 Oostende |
| Referentie: | 20260410/EENDRACHTSTR_81_2ev rechts |
| Huurprijs: | € 775/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In woonwijk, Voorstad |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Bewoonbare opp.: | 90 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Condensatieketel, Combiketel |
| Verwarmd water: | Gas, Combiketel |
| Rookdetector: | Ja |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20211223-0002511726-RES1 |
| EPC Index: | 159,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 23/12/2031 |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in