Mariakerkelaan 180 , 8400 Oostende
Omschrijving
OOSTENDE-VOORSTAD
VERHUURD
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Mariakerkelaan 180 Oostende |
| Referentie: | 20260211/Mariakerkelaan |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 242 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20260209-0003781226-RES-1 |
| EPC Index: | 298,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| EPC Geldig tot: | 9/02/2036 |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in