U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.
OOSTENDE - BELLE EPOQUEWIJK DICHTBIJ BIBLIOTHEEK, ZEEDIJK EN DE JAPANSE TUIN
🏡 Te koop β zeer lichtrijk appartement op toplocatie in Oostende!
Op wandelafstand van de 🌊 zee en de 🏇 Wellington Hippodroom bevindt zich dit charmante appartement met 🛏 2 slaapkamers, gelegen op de 🧭 4de verdieping van een verzorgde residentie met 🛗 lift.
Dankzij de zeer zonnige ligging geniet je van veel lichtinval. Het appartement ligt in de exclusieve Belle Epoquewijk β een van de meest gewilde buurten van Oostende β met 🛍 buurtwinkels, 🚎 openbaar vervoer en ontspanning allemaal op korte wandelafstand.
💼 Het appartement is vrij van gebruik en beschikbaar bij akte.
📞 Interesse? Voor meer informatie of een bezoek op afspraak: 🏢 Immobiliën Brouckaert βοΈ 059 80 85 02 - danny@brouckaert.be - www.brouckaert.be
Deze website maakt gebruik van cookies om de website te analyseren en het gebruiksgemak te vergroten. Door gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor het gebruik van cookies.