Frans Musinstraat 35 / 0401, 8400 Oostende
Prijs:
β¬ 185Β 000
Omschrijving
OOSTENDE - BELLE EPOQUEWIJK DICHTBIJ BIBLIOTHEEK, ZEEDIJK EN DE JAPANSE TUIN
🏡 Te koop β zeer lichtrijk appartement op toplocatie in Oostende!
Op wandelafstand van de 🌊 zee en de 🏇 Wellington Hippodroom bevindt zich dit charmante appartement met 🛏 2 slaapkamers, gelegen op de 🧭 4de verdieping van een verzorgde residentie met 🛗 lift.
- Lasten en kosten gebouw : +/- 150 β¬/maand
Dankzij de zeer zonnige ligging geniet je van veel lichtinval. Het appartement ligt in de exclusieve Belle Epoquewijk β een van de meest gewilde buurten van Oostende β met 🛍 buurtwinkels, 🚎 openbaar vervoer en ontspanning allemaal op korte wandelafstand.
💼 Het appartement is vrij van gebruik en beschikbaar bij akte.
📞 Interesse?
Voor meer informatie of een bezoek op afspraak:
🏢 Immobiliën Brouckaert
βοΈ 059 80 85 02 - danny@brouckaert.be - www.brouckaert.be
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Frans Musinstraat 35/0401 Oostende |
| Residentie: | Annie |
| Referentie: | 20260308_A4_Annie |
| Vraagprijs: | € 185.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, In woonwijk |
| Perceelbreedte: | 10 m |
| Bewoonbare opp.: | 75 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Sanitair: | inloopdouche, lavabo met meubel |
| Elektriciteit: | keuring conform A.R.E.I. |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Individueel, Collectief |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | β¬ 783 |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20251013-0003708074-RES-1 |
| EPC Index: | 198,00 kWh/(mΒ² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 13/10/2035 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | D |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | D |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in