U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.
TE KOOP – RUIM EN KARAKTERVOL DAKAPPARTEMENT MET 4 SLAAPKAMERS EN RIANTE TERRASSEN IN DE BELLE EPOQUEWIJK
Op een absolute toplocatie in de gegeerde Belle Epoquewijk van Oostende, op wandelafstand van de zeedijk, de Koninklijke Gaanderijen, Thermae Palace en Wellington Golf, bevindt zich dit bijzonder ruime dakappartement op de 6de verdieping van residentie “Viking”.
Met een bewoonbare oppervlakte van circa 191 m² geniet dit appartement van een uitzonderlijk gevoel van ruimte. De lichtrijke leefruimte sluit rechtstreeks aan op de riante terrassen, waar u dankzij de open ligging en gunstige oriëntatie de hele dag kunt genieten van licht, ruimte en vergezichten.
De woning beschikt over vier volwaardige slaap-/werkruimtes — momenteel ingericht als 3 slaapkamers en een bureel — evenals twee badkamers, een vernieuwde en volledig ingerichte keuken en een ruime leefruimte.
Het interieur heeft een authentiek en eigen karakter en werd bewust niet volgens de hedendaagse interieurtrends ingericht. Voor wie houdt van een woning met persoonlijkheid, biedt dit appartement bovendien tal van mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak en wensen te moderniseren.
Het appartement beschikt momenteel over een EPC-label E, waardoor de renovatieverplichting van toepassing is. Dit biedt tegelijk de mogelijkheid om het appartement energetisch én esthetisch volledig af te stemmen op de hedendaagse normen en uw eigen woonwensen.
TROEVEN
✨ Absolute topligging in de Belle Epoquewijk
🌊 Op wandelafstand van zee, zeedijk, Koninklijke Gaanderijen en Thermae Palace
⛳ Wellington Golf vlakbij
🛏️ 4 slaapkamers / 3 slaapkamers + bureel
🛁 2 badkamers
🌞 Riante terrassen met open zicht en uitstekende oriëntatie
🏢 Lift tot op de 6de verdieping
🍽️ Vernieuwde, volledig ingerichte keuken
🚗 Niet-betalend parkeren in de wijk
💶 Gemeenschappelijke lasten: €215/maand – afrekeningen beschikbaar
Een zeldzaam ruim dakappartement op een van de meest gegeerde locaties van Oostende, met een combinatie die vandaag moeilijk te vinden is: veel woonoppervlakte, vier slaap-/werkruimtes, royale terrassen, open zicht en een karaktervolle ligging vlak bij zee.
Een ideale eigendom als vaste woonst, tweede verblijf of renovatieproject, voor wie ruimte, ligging en potentieel belangrijker vindt dan een dertien-in-een-dozijn interieur.
Een appartement met karakter, ruimte en vooral veel mogelijkheden.
Deze website maakt gebruik van cookies om de website te analyseren en het gebruiksgemak te vergroten. Door gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor het gebruik van cookies.