Wittenonnenstraat 37 , 8400 Oostende
Omschrijving
OOSTENDE- CENTRUM
🚗 Te koop β ruime garage op toplocatie in centrum Oostende!
Ontdek deze moderne garage 📏gelegen op verdiep -1 met autolift - Perfect gelegen in het centrum omgeving van De Grote Post en op wandelafstand van 🏞οΈ Leopoldpark, de 🌊 zee en alle 🛍 winkels.
🅿οΈ Specificaties:
📏 4,43m breed | 🛗 autolift | 👤 personenlift | 🏗οΈ bouwjaar 2018
Vrij van gebruik en ideaal voor je wagen, moto of extra opslagruimte.
Elektrische sectionale poort bediend via de meegeleverde afstandsbediening - tussenmeter voor opname elektriciteitsverbruik
βΉοΈ Extra info:
Niet verhuurd - onmiddelijk beschikbaar
twee extra binnen trappen naar de uitgang op het gelijkvloers
Tevens een personenlift naar gelijkvloers.
Prijs overeen te komen
📞 Interesse?
Voor meer informatie of een bezoek op afspraak:
🏢 Danny Brouckaert
βοΈ 059 80 85 02
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Wittenonnenstraat 37 Oostende |
| Referentie: | Wittenonnenstraat 37+ / garagebox |
| Type: | Garage |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Op verdieping: | -1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
Comfort
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Informatieplicht
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in