Plantenstraat 49 , 8400 Oostende
Omschrijving
TE KOOP OOSTENDE - INTERBELLUMWIJK
VERKOCHT
Kenmerken
Algemeen
| Adres: | Plantenstraat 49 Oostende |
| Referentie: | 20260203-MEERGEZINSWONING |
| Type: | Gebouw |
| Ligging: | In woonwijk, Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 319 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 29 m |
| Bebouwde opp.: | 99 m² |
| Bewoonbare opp.: | 252 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1938 |
| Renovatiejaar: | 2015 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 3 |
| WC: | 3 |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform A.R.E.I. |
| Verwarming: | Individueel |
| Verwarmd water: | Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie - 82mm PUR |
Kadastrale gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.427 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 319 m² |
Informatieplicht
| Energielabel: | B |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | D |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | D |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in